Call: 054-4727068         

  1. הבית
  2. שיטת אליזבת
  3. אודות


למדתי שרוחניות

היא לא מילה גסה,  רק אם היא מנותקת מהגשמיות, עד כמה שרבה הסתירה.
אי אפשר להתעלם מהשורש הרוחני שיש בכל פעולה שאנחנו עושים.

זו הדרך שמנחה אותי בכל תחום בחיי, כרעיה, אם ובת, וכמובן במימוש האישי שלי. ועד כה, הכל הולך לפי התכנית, ואין תלונות.


שלום :)
ממש על קצה המזלג...
ההשכלה האקדמית שלי היא דווקא ריאלית (מתמטיקה ומדעי המחשב), בעקבות האהבה והמשיכה שלי למתמטיקה ונוסחאות, ובזכות הלימוד הזה פיתחתי את שיטתי.

בתחום הטיפול, היכולות שלי בנויות מכישורים שניחנתי, מלימוד אוטודידקטי, וכמובן, מניסיון עתיר שנים בטיפול במגוון רחב של אנשים וסוגיות והייחודיות הינה שהטיפול מדבר למגזר החילוני והדתי גם יחד. 

אני מנחה תהליך של למידה פנימית, לטובת התחדשות ונסיקה בחיים האישיים, הזוגיות וההורות וכן בהסרת חסמים מעכבי הצלחה וצמיחה.

הטיפול ב"שיטת אליזבת" שיקם ומשקם מערכות יחסים שהיו על סף פירוק בין זוגות נשואים, בין הורים לילדים, אחים וקרובי משפחה. ברמה האישית ובליווי צמוד.

רשומות על שמי אין ספור הצלחות עם מטופלים שהגיעו למצבים הקשים ביותר, ולאחר שנים של טיפול פסיכולוגי שנקלע למבוי סתום.

יחד עם זאת, מספר רב של אנשים/מטופלים שעוברים איתי את התהליך, הצליחו בתקופה קצרה להשיג שינוי משמעותי בהישגיהם ובמיצוי היכולות שהיו חבויות בהם. 

תחום נוסף שהשיטה מתמחה בו וזוכה להערכה רבה, הוא במגזר העיסקי - שירות של ייעוץ והכוונה לתקשורת בין אישית טובה ואיזון בין השותפים והמועסקים בחברה, מעוגנת בבדיקת ההתאמה בין בעלי החברה לבין עצמם, ביניהם לבין המועסקים וביכולת של החברה כולה להביא את הכישורים למיצוי מיטבי לטובת העסק.

הטיפול בשיטת אליזבת משלב הלכה למעשה, ברמה הפרקטית ובד בבד בהתבוננות פנימית, וכל זאת יחד מביא את האדם לריפוי ויישוב הדעת.

בכל מצב, לאורך השנים ומגיל מוקדם, תמיד מצאתי עצמי מטפלת, מייעצת, תומכת, מכוונת ומאירה לסביבתי את האפשרות לבחור ולהסתכל בחצי הכוס המלאה, גם מתוך היכולת המובנית בי לגרום למי שנמצא איתי להתכנס ולהכיר את עצמו, ככה פשוט, בלי הלקאות ושיפוט פנימי.

מאות האנשים שטיפלתי בהם ומכל התחומים (אמנים, אנשי עסקים, מקצועות חופשיים, זוגות וכו') שהיו במצב קשה, או בעצירה בחייהם - כעת משגשגים וצומחים.


אני מזמינה אותך להצטרף

למסע מרתק ושינוי חיובי בכל תחומי החיים, תהליך אותו עברו ועוברים הרבה אנשים, אשר חלקם מספרים על כך בהמלצות על השיטה - ואז הברכה.

ביחד נעשה ונצליח.


שלכם,
אליזבת - מטפלת רגשית ומורה רוחנית


צרו קשר ישיר עם אליזבת רוזמברג

20 דקות פגישת היכרות טלפונית ללא עלות או התחייבות

נא למלא אי-מייל מדוייק ומלא


או התקשרו:
054-4727068 
info@milemala.com

אנו מתחייבים לסודיות מלאה.

כל תכתובת, שיחה, מידע שיועבר ממך, לעולם לא ייחשף, יופץ ו/או יועבר לגורם אחר ולא נסחור בהם.


logo בניית אתרים