Call: 054-4727068         


שיטת אליזבת 
שיחות לצמיחה אישית. 

הכל מתחיל במנעול שלך. תפתח אותו. 
הגיע הזמן לפרוץ את הלולאה האינסופית, ולהתחיל באמת לחיות. טובחצה את הגבולות של עצמך

בהתמסרות ונאמנות לעצמך, תתחיל לראות רק והרבה שינויים טובים. פגישת היכרות טלפונית ללא עלות. תאמו איתי פגישה. לחצו עכשיו על צור קשר.עם אליזבת גיליתי איך לוקחים אחריות על החשיכה שקיימת בפנים

שנה וחודשיים עם אליזבת. הגעתי עם שק קטן ומרופט שסחבתי איתי מטיפול דינאמי לטיפול סי.בי.טי, לטיפול באומניות. כל טיפול האיר בי דבר מה, אבל החוויה הייתה שדי חשוך פה. הספקנות גברה עם השנים ואיזושהי השלמה עצובה: נו, ככה זה בחיים. עם אליזבת למדתי איך מדליקים נר אחר נר. אושר, אופטימיות והודיה הן כבר אינן מילים גסות. אני יותר טובה לאחרים סביבי, ויותר טובה לעצמי. ממליצה בחום לכל מי שלא מוכן לוותר על האור... ש.ח 36. מרכז הארץ.

ביכולתה של אליזבת להרים אותך על הרגליים הרבה יותר מהר...המשך לקרוא.

אל אליזבת הגעתי לאחר שנים רבות שבהן טופלתי אצל פסיכולוגים שונים מכל המינים: לקאניינים, פסיכותרפיסטים, חלקם אפילו כל כך נחשבים וידועים בתחומם שכדי לקבוע פגישה צריך לחכות שלושה חודשים כמעט. אין לי כל כוונה להמעיט בערכם של אלו, אך לצד זה כן אוכל לומר בפירוש שעד שהגעתי אל אליזבת כמעט ואמרתי נואש. חשוב לי אף לציין שעל אף כל הטיפולים השונים, בעייתי העיקרית לא עברה ואף החמירה, עד כדי כך שחשבתי לפנות אל כדורים (גם בהם אני לא מזלזלת אבל כן הם לעיתים יכולים להיות דבר ממכר והרסני יותר מהבעיה עצמה).  כשאני משחזרת את מצבי בפגישה הראשונה אצל אליזבת, מיואשת ומלאת ספקות, זה נראה לי כמעט כמו סוג של נס שהיא בכלל הצליחה לחולל איזשהו שינוי.

והנה עוד לא עברה שנה מאז שהתחלתי את הטיפול וכבר נפקחו עיני בכל הקשור לראייה שלי את עצמי והאופן שבו אני בכלל תופסת את הבעיות והקשיים שלי. כל פגישה, גם הקשות יותר, נותנת לי כוח ואנרגיות חדשות להמשיך לטפל בעצמי ולפתח את עצמי ואת החלומות שלי.  כמו כל טיפול, גם אצל אליזבת בסופו של דבר הרצון והאמון שאפשר לשנות קיים אצל המטופל, אולם כן יש הבדל ביכולתה של אליזבת להרים אותך על הרגליים הרבה יותר מהר, לוותר על הנטייה שיש לרבים מאיתנו, להתבחבש ולשקוע בבעיות שלנו. מכאן גם התמסרותה הרבה לטיפול, העיקשות להתמיד בעבודה ובעיקר לתחושתי, החיפוש אחר האמת גם אם זה לא תמיד נעים לאוזן וללב.

את הייחודיות של אליזבת לא ניתן לסכם ביכולתה הפנומנאלית להבין את נפש האדם כמו ביכולת האדירה שלה, הנובעת מעצם אישיותה, לרפא. קשה באמת לשים את האצבע על הדבר העיקרי שבזכותו הטיפול של אליזבת כל כך מוצלח ואולי עדיף כך. אז אני אסיים את המלצתי החמה בחומר למחשבה לכל המתלבטים למיניהם: אליזבת היא ההוכחה מבחינתי לכך שהשימוש בתעודות והדיפלומות השונות מתברר בלא מעט מהמקרים כסתם עוד חתיכת נייר. במהלך הזמן התבהר לי יותר כי לניירות וליכולות האמיתיות של המטפלים אין הרבה מן המשותף בלשון המעטה. 

ובנימה אישית יותר: מי ייתן וירבו כמוך.

ר.ו.

שחקנית ומורה

טבעון


ביכולתה של אליזבת להרים אותך על הרגליים הרבה יותר מהר...המשך לקרוא.

צרו קשר ישיר עם אליזבת רוזמברג

20 דקות פגישת היכרות טלפונית ללא עלות או התחייבות

נא למלא אי-מייל מדוייק ומלא


או התקשרו:
054-4727068 
info@milemala.com

אנו מתחייבים לסודיות מלאה.

כל תכתובת, שיחה, מידע שיועבר ממך, לעולם לא ייחשף, יופץ ו/או יועבר לגורם אחר ולא נסחור בהם.


logo בניית אתרים